Dlouholetá spolupráce

Vážení manželé Kulhánkovi,

 

dovolte mi, abych Vám poděkoval a několika málo řádky shrnul naší dosavadní spolupráci. 

 

Ač jsem vystudovaný právník, tak se již téměř třicet let věnuji projektování domů a jejich výstavbě. Za uplynulou dobu jsem měl možnost poznat několik desítek truhlářů. Nejhorší zkušenost jsem měl paradoxně s těmi, kteří dodávali okna a venkovní dveře pro můj vlastní dům. Majitel firmy, který zkrachoval mi již více než sedmnáct let dluží mnohaset tisícovou částku ( když zpronevěřil mnou předanou zálohu ) a okna byla navíc vyrobena tak nekvalitně, že se částečně rozpadají a hnijí.  

 

S důvěrou jsem se tedy ohledně opravy a výroby části oken zcela  nových obrátit právě na Vaší rodinnou firmu K + K Vladimír Kulhánek a vy jste se svého úkolu zhostili na výbornou. 

 

Zároveň bych Vám rád poděkoval za naší mnohaletou spolupráci, kdy jste pro mne, mé příbuzné i přátele dodali bezpočet truhlářských výrobků té nejvyšší kvality, které slouží nejen svojí praktičnosti, ale  i svým designem a kvalitou řemeslného zpracování  zkrášlují  domovy Vašich zákazníků.  

 

Vždy jsem oceňoval nejen Vaše truhlářské umění, ale  i Váš profesionální a lidský přístup k požadavkům Vašich klientům, pro něž jsem zakázky u Vás domlouval. Vámi vyrobené a namontované zboží vždy odpovídalo  tomu, co bylo sjednáno a pokud se zcela mimořádně objevila byť jen nepatrná chybička, tak byla neprodleně odstraněna. Vedle Vašeho řemeslného mistrovství tedy oceňují především Vaší mimořádnou spolehlivost, která je mezi řemeslníky obecně spíše velkou vzácností. 

 

Jsem velmi rád tomu, že  ve Vaší rodinné firmě začal pracovat i Váš šikovný syn, který se jistě zaslouží o to, aby tradice kvalitní české firmy přetrvávala minimálně ještě řadu dalších desetiletí.

 

Upřímně Vám tedy děkuji a těším se na naší další mnohaletou spolupráci.

 

JUDr. David Felix Ratzenbeck 

Kde nás najdete?

Kontaktní údaje

Vladimír Kulhánek
Dřevec 40
331 41 Kralovice

Otevírací doba

Po - Pá: 6:00 - 10:30 11:00 - 14:30
So - Ne: zavřeno
Po domluvě možné domluvit schůzku
i mimo otevíraci dobu.

Naše nabídka